KONST / Litografier / Färglitografi 8474030
nr 847 4030
Färglitografi
signerad, K G Nilsson, 267/350, motivets mått: 54x48
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:12:26
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
900 kr
900 kr
16 sep